Aktualności

OneTouch Select® Plus: nowy glukometr w Diabdis!

21 lutego 2017

Zdjęcie autora
Diabdis
2 min read

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę z firmą Johnson&Johnson! Już od początku marca przystępując do programu Diabdis, będziecie mogli korzystać także z glukometru OneTouch Select® Plus. Nawiązanie współpracy pomiędzy Johnson&Johnson i Diabdis to kolejny krok ułatwiający Wam codzienne kontrolowanie cukrzycy.

Teraz program Diabdis już za 39,99 zł miesięcznie

Zamawiając usługę masz dostęp do edukatora, dietetyka i trenera personalnego

Jak działa glukometr OneTouch Select® Plus?

Dla komfortowego kontrolowania cukrzycy, glukometr posiada technologię ColourSure™. Ta funkcja ma podpowiadać, czy wynik pomiaru mieści się w zdefiniowanej normie. Kolor niebieski oznacza niski poziom cukru (hipoglikemię), zielony – prawidłowy, zaś czerwony  – wysoki (hiperglikemię). Korzystając z glukometru OneTouch Select® Plus, zakres pomiaru można ustawić według indywidualnych potrzeb. 

Po każdym pomiarze użytkownik ma także możliwość rozróżnienia, czy pomiar wykonano po posiłku czy przed posiłkiem. Celem nowych funkcjonalności jest łatwiejsze zarządzanie cukrzycą.

one touch select plus diabdis

Glukometr: pierwszy krok na drodze do edukacji cukrzycowej

Program Diabdis w połączeniu z glukometrem OneTouch Select® Plus umożliwia pacjentom prawidłowe monitorowanie poziomu glukozy we krwi, a także funkcjonowanie na co dzień z cukrzycą.

Glukometr jest ważną częścią ekosystemu Diabdis. Łączy się z urządzeniem, które umożliwia przesyłanie wyników bezpośrednio na konto na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej. Bazując na utworzonym w ten sposób automatycznym dzienniczku glikemii, każdy uczestnik programu ma możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji z edukatorami diabetologicznymi, diabetologami, dietetykami oraz psychologiem.

Kolejna tura rekrutacji do programu rusza już 1 marca! Zapisy przyjmowane są już od dzisiaj na stronie internetowej

Teraz program Diabdis już za 39,99 zł miesięcznie

Zamawiając usługę masz dostęp do edukatora, dietetyka i trenera personalnego

Oceń ten artykuł:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek